Välkommen att höra av dig!

Emil Sollenby
Civilingenjör
emil.sollenby@ahnborg.com
Telefon: +46 (0) 73 539 51 55

Felicia Svensson
Arkitekt SAR/MSA
felicia.svensson@ahnborg.com
Telefon: +46 (0) 76 336 25 45

Freja Palerius
Arkitekt MSA
freja.palerius@ahnborg.com
Telefon: +46 (0) 70 475 12 96


Mirja Robin
Arkitekt SAR/MSA
mirja.robin@ahnborg.com
Telefon: +46 (0) 73 524 82 07

Per Ahnborg
Arkitekt SAR/MSA
per.ahnborg@ahnborg.com
Telefon: +46 (0) 708 36 9953

Sven Ahnborg
VD, Arkitekt SAR/MSA
sven.ahnborg@ahnborg.com
Telefon: +46 (0) 73 832 02 69


Yulle Berg, Ekonomi
Telefon: +46 (0) 73 390 06 63

Fredrik Bergenmalm, IT
Telefon: +46 (0) 70 306 63 31


Besöksadress:
Parmmätargatan 5, Stockholm
Vi sitter tillsammans med
Kristian Lindgren Arkitektkontor och Zin Arkitektur

T-bana: Rådhuset
Busshållplats: Kungsholms Kyrka

Postadress Stockholm:
Ahnborg Arkitekter AB
Parmmätargatan 5
SE-112 24 Stockholm

Postadress Sundsvall:
Ahnborg Arkitekter AB
Storgatan 73
SE-852 33 Sundsvall
(Grönborg)


Ahnborg Arkitekter AB
Organisationsnr 559040-2292

HITTA HIT (Google Maps):